Főoldal » Meccsek » 2022. június 2. » Atlanta United II - Rio Grande Valley

Atlanta United II - Rio Grande Valley 3:4 (1:2)

USL mérkőzés, alapszakasz - 2022. június 2. 01:30
Helyszín: Fifth Third Bank Stadium (Kennesaw, Georgia)

Emilio Ycaza ('22, 0-1), Adolfo Hernández ('26, 0-2), Raimar ('45+1, 11-esből, 1-2), Robbie Mertz ('50, 2-2), Robbie Mertz ('65, 3-2), Robert Coronado ('77, 3-3), Robert Coronado ('90+2, 3-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Atlanta United II már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. április 3-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Hartford Athletic csapatát).

Atlanta United II győzelem:
12 tipp (28%)
5 tipp (11%)
Rio Grande Valley győzelem:
25 tipp (59%)

Atlanta United II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Rio Grande Valley utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Rio Grande Valley győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Rio Grande Valley csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben az Atlanta United II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rio Grande Valley háromszor nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Rio Grande Valley az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlanta United II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rio Grande Valley pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Ez alapján a Rio Grande Valley szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Atlanta United II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Charleston Battery. A Rio Grande Valley pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a New York RB II. Az Atlanta United II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlanta United II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Detroit City, a New York RB II vagy a Tampa Bay Rowdies. A Rio Grande Valley gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Colorado Springs, a L. A. Galaxy II vagy az Orange County SC. A Rio Grande Valley csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlanta United II 2546., Rio Grande Valley 2244. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rio Grande Valley jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Rio Grande Valley nyeri ezt a találkozót.