Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » Athletic Bilbao II - Sestao River

Athletic Bilbao II - Sestao River 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 12-én is volt Sestao River - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 11:00

Korábbi Athletic Bilbao II - Sestao River mérkőzések:

Athletic Bilbao II győzelem

2016. szept. 18. 1:0 (0:0)

Sestao River győzelem

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Sestao River győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sestao River egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 5 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sestao River pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II, a Rayo Majadahonda. A Sestao River pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Portugalete vagy a Zamudio. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barakaldo vagy az Albacete. A Sestao River gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Socuéllamos, a Navalcarnero. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Sestao River 1881. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.