Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Athletic Bilbao II - Real Unión

Athletic Bilbao II - Real Unión 1:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 22-én is volt Real Unión - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 10:30

Undabarrena ('9, 1-0), Jorge Galán ('28, 1-1), Domínguez ('44, 1-2)

Korábbi Athletic Bilbao II - Real Unión mérkőzések:

Athletic Bilbao II győzelem

Real Unión győzelem

2016. nov. 5. 1:3 (2:0)

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Real Unión győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Unión csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 6 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Real Sociedad II vagy a Rayo Majadahonda. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Barakaldo vagy a Socuéllamos. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Albacete. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Real Unión 1085. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.