Főoldal » Meccsek » 2017. október 15. » Athletic Bilbao II - Pena Sport

Athletic Bilbao II - Pena Sport 4:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 4-én is volt Pena Sport - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2017. október 15. 11:30
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

Athletic Bilbao II győzelem:
25 tipp (80%)
1 tipp (3%)
Pena Sport győzelem:
5 tipp (16%)

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Pena Sport győzelem
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Sport egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Sport pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. A Pena Sport gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Pena Sport 2429. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.