Főoldal » Meccsek » 2018. március 17. » Athletic Bilbao II - Leioa

Athletic Bilbao II - Leioa 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. szeptember 27-én is volt Leioa - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2018. március 17. 18:30
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

• Az Athletic Bilbao II már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. február 3-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Gernika verte őket).

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Leioa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leioa kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 9 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leioa pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Mirandés vagy a Real Sociedad II. A Leioa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mirandés, a Real Unión vagy a Pena Sport. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Athletic Bilbao II 1305., Leioa 1295. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.