Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 31. » Athletic Bilbao II - Calahorra

Athletic Bilbao II - Calahorra 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 5-én is volt Athletic Bilbao II - Calahorra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2019. augusztus 31. 18:00
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

40%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Calahorra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (3:2).

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Real Unión vagy az Amorebieta. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión, az Izarra vagy a Durango. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II. A Calahorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1260., Calahorra 2637. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.