Főoldal » Meccsek » 2018. március 29. » Athletic Bilbao II - Barakaldo

Athletic Bilbao II - Barakaldo 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. november 10-én is volt Barakaldo - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2018. március 29. 16:00
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Barakaldo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Barakaldo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Barakaldo csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Barakaldo csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barakaldo kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 10 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barakaldo pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Mirandés vagy a Real Sociedad II. A Barakaldo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lealtad, az Osasuna II vagy a Pena Sport. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Athletic Bilbao II 1305., Barakaldo 1028. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barakaldo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.