Főoldal » Meccsek » 2019. október 28. » Asteras Tripolis - Lamia

Asteras Tripolis - Lamia 4:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 11-én is volt Lamia - Asteras Tripolis mérkőzés!

Görög Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2019. október 28. 18:30
Helyszín: Stadio Theodoros Kolokotronis (Tripoli)

Dani Suárez ('21, 1-0), Mark Asigba ('36, 1-1), Jeronimo Barrales ('45+2, 2-1), Christos Tasoulis ('51, 3-1), Christos Tasoulis ('90+2, 4-1)

48%

• A Lamia már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. július 26-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Volos NFC csapatát).

Asteras Tripolis utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Lamia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Lamia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Lamia csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Asteras Tripolis stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Lamia csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Asteras Tripolis háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lamia egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Asteras Tripolis sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Asteras Tripolis 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lamia pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Asteras Tripolis jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Asteras Tripolis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atromitos, a Panionios Athen. A Lamia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Apollon Smyrnis vagy a Volos NFC. Az Asteras Tripolis erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Asteras Tripolis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Panaitolikos, az AEK Athen vagy a PAOK Saloniki. A Lamia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az AEK Athen, a PAOK Saloniki vagy az Olympiakos Pireus. A Lamia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Asteras Tripolis 320., Lamia 1492. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Asteras Tripolis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Asteras Tripolis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.