Főoldal » Meccsek » 2023. március 11. » AS Eupen - KV Oostende

AS Eupen - KV Oostende 4:4 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 31-én is volt AS Eupen - KV Oostende mérkőzés!

Belga Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2023. március 11. 18:15
Helyszín: Stadion am Kehrweg (Eupen)

Thierry Ambrose ('13, 11-esből, 0-1), Djeidi Gassama ('45+3, 1-1), Théo Matam ('56, 1-2), Smail Prevljak ('59, 2-2), Fraser Hornby ('61, 2-3), Lambert Boris ('76, 3-3), Regan Charles-Cook ('84, 4-3), Matej Rodin ('90+7, 4-4)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint nyolcat rúgott összesen a két csapat.
  • A mérkőzés mind a nyolc gólját különböző játékos szerezte.
  • Brecht Capon az egyetlen a mezőnyből, aki hét AS Eupen - KV Oostende mérkőzésen is szerepelt.

AS Eupen utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

KV Oostende utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább KV Oostende győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a KV Oostende csapatának kedvez (7:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az AS Eupen stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a KV Oostende csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az AS Eupen egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a KV Oostende egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az AS Eupen sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AS Eupen 3 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a KV Oostende pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az AS Eupen jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az AS Eupen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Standard Liege, a Mechelen vagy az Oud-Heverlee. A KV Oostende pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valenciennes, a Zwolle vagy a Thes Sport. Az AS Eupen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az AS Eupen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union St. Gilloise, a Sint-Truidense vagy a Sporting Charleroi. A KV Oostende gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union St. Gilloise, a Royal Antwerp vagy a Westerlo. A KV Oostende csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

AS Eupen 648., KV Oostende 579. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a KV Oostende jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.