Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 29. » Arenas de Getxo - Union Langreo

Arenas de Getxo - Union Langreo 4:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Union Langreo - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 29. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Julen Azkue ('34, 1-0), Ian Uranga ('71, 2-0), Aitor Ramos ('81, 3-0), Damián Zamorano ('90+1, 4-0)

47%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Arenas de Getxo győzelem:
18 tipp (62%)
10 tipp (34%)
Union Langreo győzelem:
1 tipp (3%)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Arenas de Getxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben kétszer játszott döntetlent. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Arenas de Getxo 1436., Union Langreo 3057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.