Főoldal » Meccsek » 2016. április 3. » Arenas de Getxo - Mensajero

Arenas de Getxo - Mensajero 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 2-án is volt Arenas de Getxo - Mensajero mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2016. április 3. 17:00

Javi López ('75, 1-0)

Korábbi Arenas de Getxo - Mensajero mérkőzések:

Arenas de Getxo győzelem

Mensajero győzelem

2015. nov. 15. 0:1 (1:0)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Mensajero utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Mensajero győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mensajero csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mensajero egyszer nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Arenas de Getxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mensajero pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II. A Mensajero pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión. Az Arenas de Getxo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta vagy a Real Unión. A Mensajero gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Getafe II, a La Roda. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arenas de Getxo 1436., Mensajero 2113. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.