Főoldal » Meccsek » 2018. november 24. » Arenas de Getxo - Leioa

Arenas de Getxo - Leioa 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Leioa - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2018. november 24. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Julen Azkue ('66, 1-0), Fran Sota ('80, 1-1)

46%

• Aitor Córdoba és Ian Uranga összesen öt Arenas de Getxo - Leioa mérkőzésen szerepeltek.

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Leioa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (9:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Arenas de Getxo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Arenas de Getxo csapatának kedvez (5:4).

Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leioa háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 4 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leioa pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao II, a Calahorra vagy az Union Langreo. A Leioa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión, a Real Sociedad II vagy az Amorebieta. A Leioa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Arenas de Getxo 1436., Leioa 1295. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.