Főoldal » Meccsek » 2021. január 23. » Arenas de Getxo - CD Alavés II

Arenas de Getxo - CD Alavés II 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. január 23. 15:45
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Giorgi Gagua ('19, 0-1), Rementeria ('90+1, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

CD Alavés II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább CD Alavés II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Alavés II egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arenas de Getxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 2 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Alavés II pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leioa. A CD Alavés II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión. A CD Alavés II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Arenas de Getxo 1424., CD Alavés II 3186. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.