Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 17. » Ararat-Armenia - Fola Esch

Ararat-Armenia - Fola Esch 4:3 (0:0)

Európa-Liga selejtező mérkőzés, 2. forduló - 2020. szeptember 17. 16:00
Helyszín: Yerevan Football Academy (Yerevan)

Jeisson Martínez ('16, 1-0), Diogo Pimentel ('19, 1-1), Stefano Bensi ('56, 11-esből, 1-2), Hadji ('81, 1-3), Mailson Lima ('90+1, 11-esből, 2-3), Mailson Lima ('90+4, 11-esből, 3-3), Sergiy Vakulenko ('113, 4-3)

• A mérkőzésen három gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Ararat-Armenia két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 4-3-ra nyert.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Ararat-Armenia győzelem:
42 tipp (84%)
4 tipp (8%)
Fola Esch győzelem:
4 tipp (8%)

Ararat-Armenia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Fola Esch utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Fola Esch győzelem

Az elmúlt fél évben az Ararat-Armenia egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fola Esch egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Fola Esch az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben az Ararat-Armenia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ararat Yerevan. A Fola Esch pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a RFCU Luxemburg. A Fola Esch erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ararat-Armenia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lori vagy az Omonia Nikosia. A Fola Esch gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Differdange vagy a Sheriff Tiraspol. A Fola Esch csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ararat-Armenia 1938., Fola Esch 1619. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fola Esch jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Fola Esch nyeri ezt a találkozót.