Főoldal » Meccsek » 2017. április 27. » Anzhi - Tomsk

Anzhi - Tomsk 3:3 (1:1)

Orosz Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2017. április 27. 18:30
Helyszín: Anzhi-Arena (Kaspiysk)

Alexander Sobolev ('25, 0-1), Arsen Khubulov ('29, 1-1), Arsen Khubulov ('51, 2-1), Nikita Gvineyskiy ('70, 2-2), Arsen Khubulov ('90+7, 3-2), Daniil Bolshunov ('90+3, 3-3)

• Az Anzhi összes gólját (három gólt) Arsen Khubulov szerezte.

Anzhi utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Tomsk utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Tomsk győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Anzhi csapatának kedvez (9:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Anzhi stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Anzhi csapatának kedvez (6:0).

Az elmúlt fél évben az Anzhi egyszer nyert hazai pályán és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tomsk kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Tomsk az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anzhi 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tomsk pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Anzhi jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Anzhi olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Amkar vagy a Gazovik Orenburg. A Tomsk pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Shinnik vagy a RNK Split. Az Anzhi erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Anzhi olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atyrau, az Irtysh Pavlodar vagy az Ufa. A Tomsk gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arsenal-Tula, az Ufa vagy a FK Ural. A Tomsk csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Anzhi 511., Tomsk 420. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tomsk jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Anzhi csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.