Főoldal » Meccsek » 2019. július 28. » Anyang - Bucheon 1995

Anyang - Bucheon 1995 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 10-én is volt Anyang - Bucheon 1995 mérkőzés!

Dél-koreai Másodosztály mérkőzés, 21. forduló - 2019. július 28. 13:00
Helyszín: Anyang Stadium (Anyang), 4.100 néző

De Lima ('45+2, 11-esből, 1-0), Jung Taek-Hoon ('76, 1-1), Nilson ('82, 11-esből, 1-2), Kim Won-Min ('90+2, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Ahn Tae-Hyun, Ki-Han Moon, Choi Cheol-Won és Lim Dong-Hyeok összesen hét Anyang - Bucheon 1995 mérkőzésen szerepeltek.

Anyang utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Bucheon 1995 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Bucheon 1995 győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 8:8, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Anyang stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Bucheon 1995 csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben az Anyang hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Bucheon 1995 kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Anyang sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anyang 6 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Bucheon 1995 pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Anyang jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Anyang olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gwangju, a Jeonnam Dragons vagy az Asan Mugunghwa. A Bucheon 1995 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Suwon City, az Ansan Greeners vagy a Seoul E-Land. Az Anyang erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Anyang olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Changwon City, az Asan Mugunghwa vagy a Busan I'Park. A Bucheon 1995 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Daejeon Citizen, az Asan Mugunghwa vagy a Jeonnam Dragons. A Bucheon 1995 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Anyang 2334., Bucheon 1995 2567. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Anyang jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Anyang csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.