Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 15. » Amorebieta - Tudelano

Amorebieta - Tudelano 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 25-én is volt Tudelano - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 15. 17:00
Helyszín: Campo Municipal de Urritxe (Amorebieta-Echano)

Andoni Tascón ('14, 1-0), Meseguer ('83, 1-1)

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Tudelano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Tudelano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tudelano csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Amorebieta stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Tudelano csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Amorebieta egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tudelano egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tudelano pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Caudal, az Athletic Bilbao II vagy a Real Unión. A Tudelano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, az Athletic Bilbao II vagy a Melilla. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1482., Tudelano 1239. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tudelano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.