Főoldal » Meccsek » 2017. március 11. » Amorebieta - Rayo Majadahonda

Amorebieta - Rayo Majadahonda 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2017. március 11. 16:00

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Rayo Majadahonda győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Rayo Majadahonda csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Amorebieta stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Amorebieta csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Amorebieta kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rayo Majadahonda egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 5 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rayo Majadahonda pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Fuenlabrada. A Rayo Majadahonda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II vagy a Gernika. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Toledo, a Leioa vagy az Albacete. A Rayo Majadahonda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes, az Athletic Bilbao II vagy a Real Sociedad II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1482., Rayo Majadahonda 1291. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.