Főoldal » Meccsek » 2023. február 18. » Amorebieta - Osasuna II

Amorebieta - Osasuna II 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2023. február 18. 19:00
Helyszín: Campo Municipal de Urritxe (Amorebieta-Echano)

Jorge Yriarte ('55, 1-0), Eneko Jauregi ('72, 11-esből, 2-0)

• Az Amorebieta már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. január 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Real Sociedad II verte őket).

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Osasuna II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Osasuna II csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Amorebieta négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, az Alcoyano vagy az Athletic Bilbao II. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a Cornella vagy az Alcoyano. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II vagy a Numancia. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Intercity, a Castellón. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1159., Osasuna II 2085. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.