Főoldal » Meccsek » 2022. február 21. » Amorebieta - Leganés

Amorebieta - Leganés 1:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 11-én is volt Amorebieta - Leganés mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 28. forduló - 2022. február 21. 21:00
Helyszín: Instalaciones de Lezama Campo 2 (Lezama)

José Arnáiz ('45+1, 0-1), Recio ('81, 0-2), Koldo Obieta ('88, 1-2), Edgar Barcenas ('90+5, 1-3)

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Leganés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Leganés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Leganés csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Amorebieta egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leganés háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Leganés az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 3 győzelmet, 7 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leganés pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valladolid, az Almería vagy a Girona. A Leganés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Málaga, a Zaragoza vagy a Mirandés. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II, a Lugo vagy a FC Cartagena. A Leganés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Burgos, a Fuenlabrada vagy a Sporting Gijón. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1195., Leganés 742. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leganés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Leganés nyeri ezt a találkozót.