Főoldal » Meccsek » 2015. november 21. » Amorebieta - Getafe II

Amorebieta - Getafe II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. április 10-én is volt Getafe II - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2015. november 21. 15:00

Arriaga ('17, 1-0), Ibai ('76, 2-0)

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Getafe II győzelem
Az elmúlt fél évben az Amorebieta háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Getafe II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Getafe II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Sestao River. A Getafe II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy az Atlético Astorga. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa. A Getafe II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Roda. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1482., Getafe II 2887. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.