Főoldal » Meccsek » 2020. október 31. » Amorebieta - Barakaldo

Amorebieta - Barakaldo 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Barakaldo - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. október 31. 15:45
Helyszín: Campo Municipal de Urritxe (Amorebieta-Echano)

Iker Seguín ('18, 1-0), Iker Seguín ('27, 2-0)

• Iker Seguín az egyetlen a mezőnyből, aki hat Amorebieta - Barakaldo mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Amorebieta már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. február 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Real Valladolid II verte őket).
  • A Barakaldo már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. február 16-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Real Sociedad II csapatát).

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Barakaldo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség
2020. okt. 24. 18:30