Főoldal » Meccsek » 2018. december 19. » Amiens SC - Lyon

Amiens SC - Lyon 2:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 5-én is volt Lyon - Amiens SC mérkőzés!

Francia Liga Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2018. december 19. 18:45
Helyszín: Stade Crédit Agricole de la Licorne (Amiens)

Moussa Dembele ('20, 11-esből, 0-1), Bertrand Traore ('45+2, 0-2), Martin Terrier ('60, 0-3), Jason Denayer ('70, öngól, 1-3), Cheick Timite ('90+1, 2-3)

57%

• A Lyon három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

Amiens SC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Lyon utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Lyon győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Lyon csapatának kedvez (7:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Amiens SC stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Lyon csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Amiens SC kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lyon háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Lyon az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben az Amiens SC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Stade Rennes, a Dijon vagy a Reims. A Lyon pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Benfica, a Manchester City vagy a Wolfsburg. A Lyon erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Amiens SC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Paris FC, a Nantes vagy a Montpellier HSC. A Lyon gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huddersfield, a Reims vagy az Inter. A Lyon csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amiens SC 1032., Lyon 44. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lyon jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Lyon nyeri ezt a találkozót.