Főoldal » Meccsek » 2016. augusztus 20. » América MG - Chapecoense

América MG - Chapecoense 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 3-án is lesz Chapecoense - América MG mérkőzés!

Brazil Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2016. augusztus 20. 02:30
Helyszín: Estádio Raimundo Sampaio (Belo Horizonte, Minas Gerais)

Gilson ('45+1, 1-0), Lucas Gomes ('72, 1-1), Alison ('90+2, öngól, 1-2)

América MG utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Chapecoense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Chapecoense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Chapecoense csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az América MG négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chapecoense kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az América MG sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az América MG 3 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chapecoense pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az América MG jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az América MG olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Santos, a Coritiba. A Chapecoense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Coritiba vagy az EC Vitória. Az América MG erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az América MG olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Santa Cruz FC, a Ponte Preta vagy a Fluminense. A Chapecoense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Paraná, a Ponte Preta vagy a Sport Recife. Az América MG csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

América MG 1031., Chapecoense 945. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chapecoense jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az América MG csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.