Főoldal » Meccsek » 2021. július 20. » Aluminium Arak - Tractor Sazi

Aluminium Arak - Tractor Sazi 1:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 8-án is volt Tractor Sazi - Aluminium Arak mérkőzés!

Iráni Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2021. július 20. 18:45
Helyszín: Imam Khomeini Stadium (Arak)

Behzad Salami ('35, 0-1), Mehdi Tikdarinejad ('45+2, 0-2), Morteza Aghakhan ('88, 11-esből, 1-2), Mohammad Abbaszadeh ('90+8, 1-3)

Aluminium Arak utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Tractor Sazi utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Tractor Sazi győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Aluminium Arak csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Aluminium Arak egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tractor Sazi egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Aluminium Arak sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Iráni Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aluminium Arak 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tractor Sazi pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Aluminium Arak jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aluminium Arak olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Persepolis vagy a Shahr Khodrou. A Tractor Sazi pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sharjah, a Saipa. Az Aluminium Arak erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Aluminium Arak olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sepahan. A Tractor Sazi gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Shahr Khodrou. Az Aluminium Arak csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aluminium Arak 3598., Tractor Sazi 1912. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tractor Sazi jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aluminium Arak csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.