Főoldal » Meccsek » 2016. január 24. » Almería II - Real Jaén

Almería II - Real Jaén 0:3 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2016. január 24. 11:00

Hugo Díaz ('13, 0-1), Hugo Díaz ('57, 0-2), Paco Aguza ('66, 0-3)

Korábbi Almería II - Real Jaén mérkőzések:

Almería II győzelem

2015. szept. 6. 0:0
Real Jaén győzelem

2013. aug. 10. 0:1 (0:0)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Real Jaén győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Jaén csapatának kedvez (1:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Almería II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Real Jaén csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Jaén négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Jaén az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 4 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Jaén pedig idegenben ötször nyert és hatszor kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Marbella vagy a Granada II. A Real Jaén pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linense, a Villanovense vagy a Betis II. Az Almería II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a La Hoya Lorca vagy a Linense. A Real Jaén gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Sevilla Atlético vagy az UCAM Murcia. A Real Jaén csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2864., Real Jaén 1519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Real Jaén nyeri ezt a találkozót.