Főoldal » Meccsek » 2019. február 3. » Almería II - Granada II

Almería II - Granada II 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2019. február 3. 17:00
Helyszín: Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Granada II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Granada II csapatának kedvez (5:4).
Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Almería II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, az El Ejido vagy az Atlético Malagueno. A Granada II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a FC Cartagena vagy a Marbella. A Granada II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, az UCAM Murcia vagy a Real Murcia. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az El Ejido, a Villanovense vagy a Linense. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2826., Granada II 1266. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Almería II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.