Főoldal » Meccsek » 2018. december 22. » Almería II - El Ejido

Almería II - El Ejido 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 12-én is volt El Ejido - Almería II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2018. december 22. 11:30
Helyszín: Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)

Darío Guti ('61, 1-0), Alberto Toril ('66, 2-0)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább El Ejido győzelem

Az elmúlt fél évben az Almería II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az El Ejido az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, az Atlético Malagueno vagy a Don Benito. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella, az UD Ibiza vagy a Don Benito. Az El Ejido erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, az UCAM Murcia vagy a Real Murcia. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Melilla vagy a Linense. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2864., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az El Ejido nyeri ezt a találkozót.