Főoldal » Meccsek » 2018. október 27. » Alki Oroklini - APOEL Nikosia

Alki Oroklini - APOEL Nikosia 2:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. november 13-án is volt APOEL Nikosia - Alki Oroklini mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2018. október 27. 18:00
Helyszín: N. Papas Group Ammochostos-Epistrofi (Lárnaka)

Moussa Al Tamari ('45+2, 0-1), Reza Ghoochannejhad ('48, 0-2), Andreas Stavrou ('56, 11-esből, 1-2), El Hedi Belameiri ('77, 2-2), Nuno Morais ('90, 11-esből, 2-3), Leonardo Natel ('90+5, 2-4)

55%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Alki Oroklini utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

APOEL Nikosia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább APOEL Nikosia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az APOEL Nikosia csapatának kedvez (5:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alki Oroklini stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az APOEL Nikosia csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Alki Oroklini egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az APOEL Nikosia négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az APOEL Nikosia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alki Oroklini 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az APOEL Nikosia pedig idegenben négyszer nyert. Ez alapján az APOEL Nikosia szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Alki Oroklini olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Doxa Katokopia, az Ermis Aradippou vagy az AEL Limassol. Az APOEL Nikosia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FK Astana, a Suduva vagy az Arka Gdynia. Az APOEL Nikosia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alki Oroklini 2515., APOEL Nikosia 531. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az APOEL Nikosia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az APOEL Nikosia nyeri ezt a találkozót.