Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 17. » Alianza Petrolera - La Equidad

Alianza Petrolera - La Equidad 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 15-én is volt Alianza Petrolera - La Equidad mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2022. szeptember 17. 01:00
Helyszín: Estadio Daniel Villa Zapata (Barrancabermeja)

Luciano Ospina ('45+2, 1-0), David Camacho ('83, 1-1), Carlos Rivas ('90+4, 1-2)

• Stalin Motta az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Alianza Petrolera - La Equidad mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Alianza Petrolera már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. augusztus 13-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Cortuluá csapatát).

Alianza Petrolera utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

La Equidad utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább La Equidad győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alianza Petrolera csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Alianza Petrolera stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Alianza Petrolera csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Alianza Petrolera egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Equidad egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a La Equidad az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alianza Petrolera 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Equidad pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Alianza Petrolera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alianza Petrolera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Once Caldas, az Atlético Bucaramanga vagy a Patriotas. A La Equidad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Patriotas, az Envigado vagy a Cortuluá. Az Alianza Petrolera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alianza Petrolera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Magdalena, a Deportes Tolima vagy az Atlético Nacional. A La Equidad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Águilas Doradas, az Independiente Medellín vagy a Millonarios. A La Equidad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alianza Petrolera 1340., La Equidad 1010. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Equidad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alianza Petrolera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.