Főoldal » Meccsek » 2020. január 19. » Algeciras - Real Murcia

Algeciras - Real Murcia 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is lesz Algeciras - Real Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2020. január 19. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Real Murcia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Murcia egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 4 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Murcia pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linense. A Real Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Talavera. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta, a Talavera vagy az UCAM Murcia. A Real Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia, a Cádiz II vagy a Don Benito. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2376., Real Murcia 491. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.