Főoldal » Meccsek » 2019. december 22. » Algeciras - Huelva

Algeciras - Huelva 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 12-én is lesz Huelva - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 22. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Huelva győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 4 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linense, a Sevilla Atlético vagy a Don Benito. A Huelva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules, a Sevilla Atlético vagy a Xerez. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta, a Talavera vagy az UCAM Murcia. A Huelva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrobledo, a Yeclano vagy a Badajoz. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2384., Huelva 383. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.