Főoldal » Meccsek » 2021. november 7. » Algeciras - Castellón

Algeciras - Castellón 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 19-én is lesz Algeciras - Castellón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. november 7. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Algeciras győzelem:
20 tipp (54%)
8 tipp (21%)
Castellón győzelem:
9 tipp (24%)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Castellón győzelem

Az elmúlt fél évben az Algeciras egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Castellón háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Castellón az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 1 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Castellón pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera. A Castellón pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Levante. A Castellón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cádiz vagy a Córdoba. A Castellón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Alzira, a Linense. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2039., Castellón 1693. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Castellón jobb csapatnak tűnik.