Főoldal » Meccsek » 2022. március 20. » Algeciras - Albacete

Algeciras - Albacete 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2022. március 20. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Algeciras győzelem:
9 tipp (23%)
7 tipp (18%)
Albacete győzelem:
22 tipp (57%)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Albacete győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Albacete csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Algeciras négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Albacete egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Albacete pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Villarreal II vagy a Gimnastic. Az Albacete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, az UCAM Murcia vagy a Sevilla Atlético. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca, az Atletico Sanluqueno. Az Albacete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense vagy a Cornella. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 1949., Albacete 573. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Albacete nyeri ezt a találkozót.