Főoldal » Meccsek » 2019. november 30. » Aldershot - Chesterfield

Aldershot - Chesterfield 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 23-án is volt Chesterfield - Aldershot mérkőzés!

Nemzeti Liga mérkőzés, 24. forduló - 2019. november 30. 16:00
Helyszín: Electrical Services Stadium (Aldershot, Hampshire), 1.600 néző

Ethan Chislett ('45+2, 11-esből, 1-0), Scott Boden ('50, 1-1), Jack Powell ('70, 2-1), Tom Denton ('90+4, 2-2)

Aldershot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Chesterfield utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Chesterfield győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Chesterfield csapatának kedvez (7:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Aldershot stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Chesterfield csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Aldershot négyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chesterfield kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Aldershot sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Nemzeti Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aldershot 4 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chesterfield pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Aldershot jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aldershot olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Portsmouth, a Notts vagy a Wrexham. A Chesterfield pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wrexham, a Fylde vagy a Matlock. Az Aldershot erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Aldershot olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bromley, a Fylde vagy a Barrow. A Chesterfield gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sheffield FC, a Stockport vagy a Bromley. Az Aldershot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aldershot 1816., Chesterfield 1036. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chesterfield jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus az Aldershot csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.