Főoldal » Meccsek » 2022. február 13. » Alcoyano - Sevilla Atlético

Alcoyano - Sevilla Atlético 2:1 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2022. február 13. 12:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Primi ('3, 1-0), Primi ('8, 2-0), Carlos Álvarez ('40, 2-1)

Alcoyano győzelem:
25 tipp (62%)
6 tipp (15%)
Sevilla Atlético győzelem:
9 tipp (22%)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Sevilla Atlético győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Alcoyano kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sevilla Atlético háromszor nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Sevilla Atlético az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 4 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sevilla Atlético pedig idegenben négyszer nyert és hatszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, a Cornella vagy az Atletico Sanluqueno. A Sevilla Atlético pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Albacete, a Cornella vagy az Atlético Baleares. A Sevilla Atlético erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a Llagostera vagy a Real Madrid. A Sevilla Atlético gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, az Atletico Sanluqueno vagy a Castellón. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 1074., Sevilla Atlético 1155. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.