Főoldal » Meccsek » 2016. március 13. » Alcoyano - Sabadell

Alcoyano - Sabadell 3:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 22-én is volt Sabadell - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2016. március 13. 16:00

Liberto Beltrán ('55, 1-0), Jesús Alfaro ('60, 2-0), Luismi ('85, 3-0)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Sabadell győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Sabadell csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Alcoyano kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sabadell egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 6 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sabadell pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. A Sabadell pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olímpic de Xativa. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badalona. A Sabadell gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Levante II. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 979., Sabadell 614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.