Főoldal » Meccsek » 2021. április 11. » Alcoyano - Gimnastic

Alcoyano - Gimnastic 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 27-én is volt Gimnastic - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. fázis, 2. forduló - 2021. április 11. 17:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Juanan ('15, 1-0), Fran Carbir ('18, 1-1)

• A csapatok 6 éve és 215 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2014. szeptember 10-én.

2014. szept. 10. 1:0 (0:0)

2013. szept. 4. 1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2011. nov. 26. 0:0
Gimnastic győzelem

2012. ápr. 28. 0:2 (1:0)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Gimnastic győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcoyano négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gimnastic kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 5 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gimnastic pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid, a Huesca. A Gimnastic pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona vagy az Olot. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Deportiva, az UD Ibiza vagy a Villarreal II. A Gimnastic gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llagostera, a Cornella vagy a Barcelona II. A Gimnastic csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 1077., Gimnastic 751. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.