Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Alcoyano - Espanyol II

Alcoyano - Espanyol II 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 10-én is volt Espanyol II - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 17:15

Jony Níguez ('45, 1-0), Jorge Hernández ('55, 2-0), José García ('87, 3-0)

• Az Espanyol II már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. február 19-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Prat csapatát).

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Espanyol II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (5:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Alcoyano csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Alcoyano négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 9 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Espanyol II 1820. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.