Főoldal » Meccsek » 2022. április 24. » Albacete - Linense

Albacete - Linense 3:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2022. április 24. 17:00
Helyszín: Estadio Carlos Belmonte (Albacete)

Dani González ('56, 1-0), Kike Márquez ('69, 2-0), Kike Márquez ('73, 3-0)

Albacete győzelem:
38 tipp (88%)
5 tipp (11%)
Linense győzelem:

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Linense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Linense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Linense csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben az Albacete ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linense egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Albacete sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Albacete 10 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linense pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Albacete jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Villarreal II. A Linense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Castellón vagy a Betis II. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Cádiz. A Linense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, az Algeciras. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Albacete 574., Linense 1119. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Albacete csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.