Főoldal » Meccsek » 2015. július 23. » Alashkert - Kairat Almaty

Alashkert - Kairat Almaty 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 12-én is volt Alashkert - Kairat Almaty mérkőzés!

Európa-Liga selejtező mérkőzés, 2. forduló - 2015. július 23. 17:00
Helyszín: Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Yerevan)

Ararat Arakelyan ('28, 1-0), Bi Goua Gohou ('45+3, 1-1), Héber ('90+4, 2-1)

Kairat Almaty utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Kairat Almaty győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Kairat Almaty csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben az Alashkert egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Kairat Almaty egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az Európa-Liga selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alashkert 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Kairat Almaty pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Alashkert olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a St. Johnstone. A Kairat Almaty pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Crvena Zvezda. A Kairat Almaty erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Alashkert 1701., Kairat Almaty 1733. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alashkert jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Kairat Almaty nyeri ezt a találkozót.