Főoldal » Meccsek » 2022. november 13. » Alania Vladikavkaz - Rodina Moszkva

Alania Vladikavkaz - Rodina Moszkva 1:3 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 20-án is volt Rodina Moszkva - Alania Vladikavkaz mérkőzés!

Orosz Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2022. november 13. 15:00
Helyszín: Stadion im. Sultana Bilimkhanova (Groznyi)

Amur Kalmykov ('26, 0-1), Ivan Timoshenko ('28, 0-2), Amur Kalmykov ('45+1, 0-3), Aleksandr Tashaev ('90+2, 1-3)

Alania Vladikavkaz utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Rodina Moszkva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Rodina Moszkva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alania Vladikavkaz csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Alania Vladikavkaz ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rodina Moszkva kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alania Vladikavkaz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alania Vladikavkaz 6 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rodina Moszkva pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Alania Vladikavkaz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alania Vladikavkaz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a SKA-Energia Khabarovsk, a Shinnik vagy a Volgar Astrakhan. A Rodina Moszkva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ufa, a Kuban Krasnodar vagy a Veles. Az Alania Vladikavkaz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alania Vladikavkaz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Volga Ulyanovsk. A Rodina Moszkva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kamaz. A Rodina Moszkva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Alania Vladikavkaz 1208., Rodina Moszkva 4067. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alania Vladikavkaz jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alania Vladikavkaz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.