Főoldal » Meccsek » 2018. november 8. » Alajuelense - UCR

Alajuelense - UCR 5:1 (3:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 15-én is volt Alajuelense - UCR mérkőzés!

Costa Rica-i bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2018. november 8. 03:05
Helyszín: Estadio Alejandro Morera Soto (Alajuela)

Francisco Rodríguez ('25, 0-1), Jonathan Moya ('36, 1-1), Roger Rojas ('43, 2-1), Christopher Meneses ('45+3, 3-1), Jonathan McDonald ('67, 4-1), Daniel Villegas ('90+1, 5-1)

41%

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.

Alajuelense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

UCR utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább UCR győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alajuelense csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Alajuelense nyolcszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCR egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. A statisztika alapján az Alajuelense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Costa Rica-i bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alajuelense 8 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCR pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Alajuelense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alajuelense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Carmelita, a Pérez Zeledón vagy az Árabe Unido. Az UCR gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Guadalupe, a Limón vagy a Carmelita. Az Alajuelense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alajuelense 1851., UCR 4452. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alajuelense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alajuelense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.