Főoldal » Meccsek » 2021. február 19. » Al-Wasl Dubai - Ittihad Kalba

Al-Wasl Dubai - Ittihad Kalba 4:4 (1:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 17-én is lesz Ittihad Kalba - Al-Wasl Dubai mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 17. forduló - 2021. február 19. 14:30
Helyszín: Zabeel Stadium (Dubayy)

Ahmed Jshak ('25, 0-1), Peniel Mlapa ('29, 0-2), Romulo ('35, 0-3), Mohamed Sabeel ('45+2, öngól, 1-3), Fabio Lima ('71, 11-esből, 2-3), Fabio Lima ('90+1, 11-esből, 3-3), Fabio Lima ('90+6, 4-3), Peniel Mlapa ('90+4, 4-4)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint nyolcat rúgott összesen a két csapat.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Négy gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, három pedig a második félidő végén.
  • Az Al-Wasl Dubai összes gólját (három gólt) Fabio Lima szerezte.
  • Volt, hogy az Ittihad Kalba három góllal is vezetett, de végül az Al-Wasl Dubai kiegyenlített.
  • Humaid Abdulla Ali az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Al-Wasl Dubai - Ittihad Kalba mérkőzésen is szerepelt.

Al-Wasl Dubai utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Ittihad Kalba utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Ittihad Kalba győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al-Wasl Dubai csapatának kedvez (7:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Al-Wasl Dubai stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al-Wasl Dubai csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Al-Wasl Dubai háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ittihad Kalba háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Al-Wasl Dubai sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al-Wasl Dubai 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ittihad Kalba pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ittihad Kalba szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Al-Wasl Dubai olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Wahda, a Sharjah vagy a Hatta. Az Ittihad Kalba pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Nasr Dubai, az Al Dhafra vagy a Baniyas. Az Ittihad Kalba erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al-Wasl Dubai olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Baniyas, az Al-Nasr Dubai vagy az Al-Jazira Club. Az Ittihad Kalba gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sharjah, az Al-Jazira Club vagy az Al-Ahli Dubai. Az Ittihad Kalba csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Al-Wasl Dubai 1324., Ittihad Kalba 2434. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Wasl Dubai jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al-Wasl Dubai csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.