Főoldal » Meccsek » 2021. december 10. » Al Ta'ee - Al-Nassr

Al Ta'ee - Al-Nassr 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Al-Nassr - Al Ta'ee mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2021. december 10. 13:25
Helyszín: Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium (Ha'il)

Vincent Aboubakar ('45+3, 0-1), Cephas Malele ('52, 1-1), Dener Clemente ('90+2, 2-1)

Al Ta'ee győzelem:
8 tipp (18%)
6 tipp (13%)
Al-Nassr győzelem:
30 tipp (68%)

Al Ta'ee utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Al-Nassr utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Al-Nassr győzelem
Az elmúlt fél évben az Al Ta'ee egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al-Nassr egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Ta'ee sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ta'ee 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al-Nassr pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Al Ta'ee jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Ta'ee olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Ittifaq. Az Al-Nassr pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Sadd. Az Al-Nassr erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Ta'ee olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Feiha. Az Al-Nassr gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Damak. Az Al Ta'ee csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Ta'ee 6055., Al-Nassr 949. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Nassr jobb csapatnak tűnik.