Főoldal » Meccsek » 2019. április 4. » Al-Sadd - Al Ahli Doha

Al-Sadd - Al Ahli Doha 7:2 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 17-én is volt Al Ahli Doha - Al-Sadd mérkőzés!

Katari Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2019. április 4. 17:10
Helyszín: Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium)

Baghdad Boudjenah ('6, 11-esből, 1-0), Hassan Khalid ('24, 2-0), Baghdad Boudjenah ('45+1, 3-0), Akram Afif ('53, 4-0), Nigel de Jong ('71, 4-1), Hassan Khalid ('75, 11-esből, 5-1), Abdulrasheed Umaru ('79, 5-2), Baghdad Boudjenah ('81, 6-2), Woo-Young Jung ('90+4, 7-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Baghdad Boudjenah mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Ezek a játékosok tíz Al-Sadd - Al Ahli Doha mérkőzésen is játszottak: Meshal Abdulla, Ali Ahmed Qadry.

Al-Sadd utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Al Ahli Doha utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Al Ahli Doha győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al-Sadd csapatának kedvez (13:12).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Al-Sadd stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al-Sadd csapatának kedvez (7:1).

Az elmúlt fél évben az Al-Sadd háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Ahli Doha egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Al-Sadd sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Katari Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al-Sadd 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Ahli Doha pedig idegenben hatszor nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján az Al Ahli Doha szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Al-Sadd olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Duhail, a Persepolis vagy az Al Khor. Az Al Ahli Doha pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Gharrafa, az Al Arabi Doha vagy az Al Khor. Az Al-Sadd erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al-Sadd olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al-Rayyan. Az Al Ahli Doha gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Khor. Az Al-Sadd csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al-Sadd 747., Al Ahli Doha 1481. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Sadd jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al-Sadd csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.