Főoldal » Meccsek » 2023. március 3. » Al Raed - Al Ittifaq

Al Raed - Al Ittifaq 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 2-án is lesz Al Raed - Al Ittifaq mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2023. március 3. 14:00
Helyszín: King Abdullah Sport City Stadium (Buraydah)

Mohamed Fouzair ('22, 11-esből, 1-0), Robin Quaison ('45+7, 1-1), Alhwsawi Sanousi ('90+3, 1-2)

• Sultan Farhan az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Al Raed - Al Ittifaq mérkőzésen is szerepelt.

Al Raed utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Al Ittifaq utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Al Ittifaq győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ittifaq csapatának kedvez (14:8).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Al Raed stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Ittifaq csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben az Al Raed egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Ittifaq egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Raed sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Raed 2 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Ittifaq pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Al Raed jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Raed olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Abha. Az Al Ittifaq pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Feiha. Az Al Ittifaq erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Raed olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Ta'ee, az Al Feiha vagy az Al Taawoun. Az Al Ittifaq gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Ta'ee, az Al Baten vagy az Al Fateh. Az Al Raed csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Raed 1806., Al Ittifaq 1573. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ittifaq jobb csapatnak tűnik.