Főoldal » Meccsek » 2019. május 26. » Al Dhafra - Ajman

Al Dhafra - Ajman 3:4 (2:4)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 24-én is volt Ajman - Al Dhafra mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2019. május 26. 20:00
Helyszín: Hamdan bin Zayed Al Nahyan Stadium (Madinat Zaid)

Mame Thiam ('12, 0-1), Suhail Al Mansoori ('20, 1-1), Khalid Bawazir ('24, 11-esből, 2-1), Vander ('27, 11-esből, 2-2), Adil Hermach ('33, 2-3), Mame Thiam ('45+1, 2-4), Hasan Al Hammadi ('90+7, 3-4)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Khalid Al Darmaki, Hassan Zahran, Waleid Al Yammahi és Jaber Jasim összesen öt Al Dhafra - Ajman mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Al Dhafra már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. április 17-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Baniyas csapatát).

Al Dhafra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Ajman utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Ajman győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ajman csapatának kedvez (6:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Dhafra stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Al Dhafra kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ajman kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Dhafra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Dhafra 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ajman pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Al Dhafra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Dhafra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Ain, az Al-Jazira Club. Az Ajman pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Ain vagy a Dibba Al Fujairah. Az Al Dhafra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al Dhafra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Fujairah vagy az Al-Jazira Club. Az Ajman gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Baniyas, az Al-Wahda. Az Ajman csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Al Dhafra 1982., Ajman 2389. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Dhafra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Dhafra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.