Főoldal » Meccsek » 2023. május 27. » Al Baten - Al Adalh

Al Baten - Al Adalh 2:2 (1:1)

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2023. május 27. 20:00
Helyszín: Al-Batin FC Stadium (Hafar Al-Batin)

Renzo López ('43, 1-0), David Tijanic ('45+6, 1-1), Yousef Al Shammari ('67, 2-1), Reinaldo Lenis ('90+15, 2-2)

Korábbi Al Baten - Al Adalh mérkőzések:

Al Baten győzelem

2023. jan. 19. 1:1 (0:0)
Al Adalh győzelem

2017. jan. 18. 2:3 (0:0)

Al Baten utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Al Adalh utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Al Adalh győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Al Baten ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Adalh kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Baten sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Baten 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Adalh pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Al Baten jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Baten olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Hilal, az Al Ittifaq. Az Al Adalh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Shabab Riyadh vagy az Al Fateh. Az Al Baten erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al Baten olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Raed, az Al Taawoun vagy az Al-Shabab Riyadh. Az Al Adalh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Abha, az Al Ittifaq vagy az Al Taawoun. Az Al Baten csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Baten 2222., Al Adalh 3309. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Baten jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Baten csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.