Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 1. » Al Arabi Doha - Umm-Salal

Al Arabi Doha - Umm-Salal 5:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 17-én is lesz Umm-Salal - Al Arabi Doha mérkőzés!

Katari Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 1. 18:20
Helyszín: Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium)

Mohamed Salah ('14, 1-0), Jasser Yehia Medany ('20, 2-0), Yannick Sagbo ('59, 2-1), Franco Arizala ('66, 3-1), Mohamed Salah ('90+1, 4-1), Mailson ('90+6, 11-esből, 5-1)

57%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Ezek a játékosok nyolc Al Arabi Doha - Umm-Salal mérkőzésen is játszottak: Ismail Dahqani, Baba Malick, Jawad Akeel.
  • Ez volt Yannick Sagbo 6. gólja, melyet az Al Arabi Doha hálójába lőtt.

Al Arabi Doha utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Umm-Salal utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem
2018. aug. 17. 16:25